Podana na stronach sklepu dostępność produktów ma charakter orientacyjny i odnosi się do stanów magazynu centralnego (w Wieruchowie), który obsługuje zamówienia internetowe oraz nie dotyczy dostępności w Sklepach Firmowych.

Jeśli przy produkcie znajduje się oznaczenie:
  • od ręki - oznacza to, że produkt znajduje się w naszym magazynie centralnym (w Wieruchowie) - paczka zostanie przygotowana do wysyłki lub przekazania do punktu odbioru w terminie do 24 godzin  (dot. dni roboczych),
  • dostępność: 2dni, 3dni, 7dni  itd.- tak oznaczone są produkty z dłuższym czasem realizacji, które zostaną dostarczone na nasz magazyn bezpośrednio od producentów.

Jeśli w zamówieniu znajdują się towary o różnych terminach dostawy, za termin przygotowania zamówienia uznawany jest ten najdłuższy.

Należy pamiętać, że podane terminy dotyczą orientacyjnego czasu przygotowania towaru do wysyłki, należy do nich doliczyć czas potrzebny na dostawę do Sklepów Firmowych, lub na dowóz towarów przez kuriera ( zwykle 1-2 dni).

Dokładamy wszelkich starań aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - o czym zostaniesz niezwłocznie poinformowany.