Versele-Laga Cavia Re-Balance Nature pokarm dla świnki morskiej 700g

Marka:Versele-Laga
Producent:Versele-Laga nv
Kraj pochodzenia:UE
Kod towaru:8711
Kolor:
Smak:
Dostępność: 
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Zobacz koszty wysyłki
Ilość: Cena: 15.80 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
Opis

Cavia Nature Re-Balance jest kompletną karmą dopasowaną do konkretnych potrzeb żywieniowych świnek morskich z wrażliwym układem trawiennym. Doskonała dla starszych, mniej aktywnych świnek morskich i świnek morskich z nadwagą.

Ta wysokojakościowa mieszanka naturalnych komponentów zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy, minerały i aminokwasy, których potrzebuje Twoje zwierzę do beztroskiego i zdrowego życia. Formuła o obniżonej kaloryczności gwarantuje zrównoważoną dietę a brak pełnych ziaren jest doskonały dla zwierząt podatnych na alergie.

Cavia Nature Re-Balance zawiera dodatkową dawkę błonnika, ziół, warzyw i wspierających zdrowie dodatków: dla świetnej przemiany materii, dobrej pielęgnacji zębów, lśniącej sierści i doskonałego zdrowia. Duże zróżnicowanie składników gwarantuje świetny smak i pobieranie pokarmu. Nie zawiera sprasowanego granulatu!Skład:

produkty pochodzenia roślinnego, warzywa (9,5%, z czego 8% marchwi, 3% topinambura, 5% pasternaku), warzywne ekstrakty proteinowe, minerały, ziarna (1,5%, z czego 74,5% siemię lniane), owoce (1% owoc dzikiej róży), zioła, drożdże, frukto-oligosacharydy, nagietek lekarski, algi, jukka, mannan-oligosacharydy, nasiona winogron Sposób stosowania

Przeciętna codzienna porcja karmy dla świnki morskiej to od 35 do 50 g - w zależności od rozmiarów, rasy i wieku. Codziennie zmieniaj śwince zarówno karmę, jak i wodę na świeżą. Podawaj tez dodatkowo wystarczająca ilość siana.
   


Składniki analityczne

białko 13,5%
tłuszcz 2,5%
włókno 15%
popiół 6,5%
wapń 0,8%
fosfor 0,55%
lizyna 0,7%
metionina 0,3%