Kliknij na obrazek aby powiększyć

Selecta HTC Max Obroża dla psa przeciw pchłom i kleszczom czerwona 75cm

towar obecnie niedostępny
Opis

Przeznaczenie i wskazania:

Profilaktyka i zwalczanie pasożytów zewnętrznych u psów. Obroża MAX działa w czasie 120 dni. Stosować u psów dorosłych oraz szczeniąt od 4 miesiąca życia.
 
Trwałość: dwa lata, obroża MAX działa skutecznie przez 4 miesiące po otwarciu opakowania. 
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 5687/14
 

Sposób użycia:

Obrożę wyjąć z opakowania i dostosować jej długość do obwodu szyi zwierzęcia. Obroża powinna być dłuższa o 1-2 cm. Pasek ma zapięcie pozwalające na regulację długości obroży w zależności od obwodu szyi zwierzęcia. Obroża MAX wykazuje aktywność biobójczą w 48 godzin od założenia produktu na szyję. Nie łączyć z innymi preparatami biobójczymi.


Przeciwwskazania:

Nie stosować u szczeniąt w wieku poniżej 4 miesięcy. Nie stosować u zwierząt uczulonych na permetrynę. Nie stosować u zwierząt chorych lub osłabionych.


Działania niepożądane:

W wyjątkowych okolicznościach, przypadku uczulenia na permetrynę lub gdy obroża jest zbyt ciasna sporadycznie może dochodzić do objawów alergicznych np. nadwrażliwości na dotyk.


Warunki przechowywania:

Zalecane przechowywanie w suchym pomieszczeniu, w oryginalnym opakowaniu, w temperaturach 5 – 25  C . Chronić przed działaniem światła. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od jedzenia i picia.


Ostrzeżenia:

Po założeniu obroży umyć ręce. Nie stosować równolegle z innymi preparatami biobójczymi.

Pierwsza pomoc: w przypadku wystąpienia niepokojących objawów alergii zdjąć obrożę z szyi psa i skonsultować się z lekarzem. Permetryna ma niski stopień toksyczności zarówno przy kontakcie ze skórą, oczami jak i przez spożycie. Decyzję o sposobie postępowania ratunkowego podejmuje lekarz po dokładnej ocenie stanu poszkodowanego. Leczenie objawowe. W kontakcie ze skórą: narażoną skórę spłukać obficie wodą. W kontakcie z oczami: zanieczyszczone oczy spłukiwać dokładnie wodą przez 5 – 10 minut. Unikać silnego strumienia wody – ryzyko uszkodzenia rogówki. Chronić niepodrażnione oko, wyjąć szkła kontaktowe.


Postać:

Pasek z polietylenu, substancja czynna permetryna 6-10g / 100g

Klienci kupili r�wnie�
Dostępny: od ręki
cena: 257.00 zł
więcej kup teraz
Dostępny: od ręki
cena: 2.89 zł
więcej kup teraz
Dostępny: od ręki
cena: 5.49 zł
więcej kup teraz
Dostępny: od ręki
cena: 63.00 zł
więcej kup teraz
Dostępny: od ręki
cena: 6.49 zł
więcej kup teraz
promocja
Dostępny: od ręki
cena: 244.00 zł
255.00 zł (-4%)
więcej kup teraz
Dostępny: od ręki
cena: 4.79 zł
więcej kup teraz
Dostępny: od ręki
cena: 5.89 zł
więcej kup teraz