Hill's Feline Adult Beef saszetka 85g

towar obecnie niedostępny
Opis

Hill's Adult Feline Beef - Pełnowartościowa karma dla dorosłych kotów (od 1 r. życia). Nadaje się do codziennego karmienia. Smakowite kawałki indyka w sosie.


Twój kot będzie szczęśliwy otrzymując saszetki Hill's Science Plan Mięsiste Kawałki w Sosie z Wołowiną. Każda saszetka to pełnoporcjowa karma zawierająca odpowiednie połączanie witamin i skłądników mineralnych, aby Twój kot otrzymywał to, co najlepsze dla jego zdrowia.Wskazania:

  • Dorosłe koty, od 1 roku życia do 7 roku życia


Nie jest zalecana dla

  • Kociąt
  • Kotek w okresie ciąży i laktacji

 

Zalety Hill's Feline Adult

  • Wysokie poziomy witamin E i C niezbędne do utrzymania zdrowia, dzięki którym Twój kot może czuć się młodszy przez długi czas.
  • Unikatowa Formuła Wspomagania Odporności (ISF) zawarta w karmach Hill's Science Plan™ to mieszanina silnych przeciwutleniaczy i witamin, które współdziałając ze sobą wspomagają układ immunologiczny.
  • Niskie poziomy soli, które zmniejszają ryzyko uszkodzenia nerek.
  • Zbilansowane składniki mineralne wspomagają zdrowie dróg moczowych Twojego kota


Pełnowartościowe, lekkostrawne składniki zawarte w karmie Hill's Feline Adult zapewniają Twojemu kotu kompletne zaopatrzenie, zgodne z Science Plan - czyli wyższe niż w przypadku porcji normalnego jedzenia. To sprawia, że stosując karmę Hill's oszczędzasz - bo koszty jedzenia dla kota wyraźnie spadają.

Zaletą wysokiej jakości produktów Hill's Science Plan jest lekkostrawność, która prowadzi do zmniejszenia objętości kału. Oznacza to, że żwirek można zmieniać rzadziej.Składniki:

mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, cukry różne, roślinne ekstrakty białkowe, produkty pochodzenia roślinnego, minerały, jaja i produkty pochodne z jaj, oleje i tłuszczeAnaliza:

białko 7,7 %
tłuszcz 4.2 %
popiół 1,2 %
włókno 0.4 %
wilgotność  81,5 %
wapń 0.14 %
fosfor 0.12 %
sód 0.07 %
potas 0,16 %
magnez 0.01 %
żelazo 36 mg/kg
jod 0,7 mg/kg
miedź 7,7 mg/kg
mangan 3,4 mg/kg
cynk 38 mg/kg
witamina D 83 IU/kg
witamina E 106 mg/kg
witamina C 18,5 mg/kg
beta-karoten 0,22  mg/kg
Dawkowanie:

Średniej wielkości dorosły kot (4kg) potrzebuje dziennie 2-4 saszetki karmy. Przy ustalaniu dawki należy wziąć pod uwagę wiek, aktywność i temperament zwierzęcia.

 

Klienci kupili r�wnie�