Beaphar Xtra Vital Degu dla koszatniczki 500g

towar obecnie niedostępny
Opis

Beaphar Xtra Vital Degu dla koszatniczki


To smaczny i świetnie zbilansowany pokarm bez cukru, z niską zawartością tłuszczu i z dodatkiem warzyw. Koszatniczki nie jedzą mięsa, stąd mają specyficzne wymagania żywieniowe. Na wolności głównie żywią się trawą, korą drzew i krzewów, warzywami, liśćmi, zbożem oraz nasionami.


Staranny dobór składników, zawarte chelatowane minerały (otoczone białkiem dla lepszego wchłaniania) oraz wyciąg z Echinacei, gwarantują zdrowie i piękną okrywę włosową.Xtra Vital Degus zawiera FOS – fruktooligosacharydy, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie przewodu pokarmowego, oraz MOS - (mannooligosacharydy), które usprawniają perystaltykę jelit.Składniki:

ziarna, soja, groch, płatki fasoli, marchew, włókno, minerały, Fruktoologosacharydy (FOS), Mannanoligosacharydy (MOS), Echinacea 5 mg/kg.Zalecenia dotyczące żywienia:

Przez pierwsze dni, należy kontrolować pobieranie pokarmu i mieszać z niewielką ilością dotychczasowej karmy. Przeciętnie koszatniczka zjada 20-25 g karmy. Podawać codziennie świeże pożywienie i czystą wodę do picia.