#1 All Systems Super Whitening Gel 237ml

Marka:#1 All Systems
Producent:Ken Alta Inc.
Kraj pochodzenia:USA
Kod towaru:1859
Kolor:
Smak:
Dostępność: 
Czas dostawy:1-3 dni robocze
Zobacz koszty wysyłki
Ilość: Cena: 93.00 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
Opis

Opracowany z wykorzystaniem najnowszego stanu badań nad kosmetykami dla ludzi, nie tylko bezpiecznie i efektywnie usuwa przebarwienia na włosach powodowane łzawieniem oczu, moczem czy jedzeniem, ale także sprawia, że włos staje się odporniejszy na te przebarwiające czynniki. Ma postać przezroczystego żelu, który można pozostawiać na włosie (bez spłukiwania) w okresie pomiędzy wystawami.


Sposób użycia:

 • Najlepszy efekt uzyskuje się stosując żel na czystym, suchym włosie. Nakładać żel na miejsca przebarwień czystymi palcami albo pędzelkiem kosmetycznym.
   
 • Chronić oczy. Jeśli jednak żel dostanie się do oka, należy przepłukać je starannie dużą ilością zimnej wody.
   
 • Nie rzadziej niż po trzecim użyciu żelu zastosować odżywkę.
   
  • Gdy nie ma potrzeby kąpieli całego psa, zastosować w miejscach wybielania #1 ALL SYSTEMS Self Rinse rozcieńczony wodą w stosunku 1:10.
    
  • Gdy niezbędne jest wykąpanie psa, użyć #1 ALL SYSTEMS Pure White Lightening Shampoo, albo #1 ALL SYSTEMS Professional Formula/Whitening Brightering Shampoo. Po kąpieli zastosować odpowiednią odżywkę #1 ALL SYSTEMS, w zależności od typu szaty i gatunku włosa. 

W trakcie stosowania preparatu chronić oczy i nie połykać. Preparat przeznaczony wyłącznie dla zwierząt do użytku zewnętrznego. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.